Hvit A4 Desk-Mate® notatblokk med 80 g/m² papir. Fullfargetrykk tilgjengelig for hvert ark. Tilgjengelig i 3 størrelser (25/50/100 ark.)
0,22 kg
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 14,80 | 14,40 | 14,00 | 13,40 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 25 sidor | |
| 50 sidor | |
| 100 sidor |
Hvit
| Artikkelnummer | 2120200 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 57 |
| CO2-avtrykk | 0,22 kg |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Papir, 80 g/m2, Papp, 280 g/m2 |
| Størrelse | 29,7 x 0,6 x 21 cm |
| Emballasje | 160stk |
| Bruttovekt | 22kg |
| Vekt | 20,9kg |
| Emballasje | 46x31x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159338376 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| 100 sidor | 10000 |
| 50 sidor | 10000 |
| 25 sidor | 10000 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |