En meget profesjonell og pålitelig penn som er både smart, polert og etablert. Slitesterk klips i rustfritt stål og overflate i det velkjente Parker designet. Parker gaveeske.
0,17 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 550,00 | 534,00 | 525,00 | 517,00 |
Solid svart
Pålitelige skriveredskaper som utstråler håndtverkskunnskap og kvalitet.
| Artikkelnummer | 10702301 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtrykk | 0,17 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Messing |
| Diameter | 1,3cm |
| Størrelse | 13,8 x Ø 1,3 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,75kg |
| Emballasje | 28x20x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159232322 |
| GPSR-Informasjon | Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.parkerpen.com |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 140 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |