Rivista-serien med notisbøker har en stilig moderne design med kvalitetsomslag som føles gode å ta på og egner seg ideelt til å legge til en firmalogo og detaljer. Fås i et utvalg moderne farger. Med strikk, bånd til sidemarkør, penneløkke og oppbevaringslomme på innsiden av omslaget bak. Med 128 kremfargede linjerte ark av 70 g-papir.
3,26 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 148,00 | 142,00 | 138,00 | 134,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 21021300 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtrykk | 3,26 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PU plast |
| Størrelse | 25,4 x 2,56 x 19,3 cm |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 24x29x43cm |
| GTIN / EAN | 8713159307761 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®BSCI,SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |