Eksklusivt designet stylus--penn med stilig mønster på nedre kropp. Inkl premiumkvalitets sort blekkpåfyll og pakket i en Marksman gaveeske.
0,21 kg
Solid svart
Kreativitet og moderne design møtes i disse innovative skriveredskaper, armbåndsur og tilbehør for reise og arbeid.
| Artikkelnummer | 10710700 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtrykk | 0,21 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Metall |
| Diameter | 1,17cm |
| Størrelse | 14 x Ø 1,17 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 29x44x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159257196 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 15904 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |