Holder for 1 euro-mynt med Ø 6 mm hull, perfekt når man leter etter en mynt til handlevognen på supermarkedet.
0,12 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 43,00 | 41,00 | 40,00 | 39,00 |
Sølv
| Artikkelnummer | 11809200 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtrykk | 0,12 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Singlegering |
| Størrelse | 4,2 x 0,5 x 3 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 24x27x38cm |
| GTIN / EAN | 8713159180128 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 17739 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |