Liberty nettet er et non woven nett med en avstivende bunnplate, noe som gjør den til en allsidig og solid veske. Det store hovedrommet gir nok plass til å oppbevare diverse gjenstander, og de 25,4 cm lange håndtakene gjør denne vesken lett å bære. I tillegg til alt dette gir de store dekorasjonsflatene god synlighet for enhver logo. Tåler vekt opp til 12 kg.
0,39 kg
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 30,00 | 28,00 | 27,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 11941300 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,39 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PP plast non woven, 80 g/m2 |
| Størrelse | 33 x 36 x 25,5 cm |
| Emballasje | 150stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 40x68x50cm |
| GTIN / EAN | 8713159052869 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 20444 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |