32GB twist USB med nøkkelring. USB versjon 2.0, skrivehastighet 2,92 MB/s og lesehastighet 9,76 MB/s. MERK! Udekorert produkt leveres ikke pakket i eske. Produkt og eske kommer hver for seg.
4,61 kg
| Antall | 1 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 68,00 | 60,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 12371400 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtrykk | 4,61 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Plast, Aluminium |
| Størrelse | 5,8 x 1 x 1,9 cm |
| Emballasje | 500stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,75kg |
| Emballasje | 28x43x14cm |
| GTIN / EAN | 8713159239857 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 1104 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |