En stilig beholder på 30 ml med trelignende utseende og en duftpinne med vaniljeduft, perfekt for å gi et naturlig preg til ethvert rom. Den leverer en subtil, langvarig duft som frisker opp rommet ditt med letthet.
0,31 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 96,00 | 92,00 | 88,00 |
Tre
| Artikkelnummer | 12638271 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 0,31 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Tre, Glass |
| Størrelse | 5 x 24,5 x 5 cm |
| Emballasje | 80stk |
| Bruttovekt | 19kg |
| Vekt | 18kg |
| Emballasje | 45x56x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159741398 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |