Hold deg løpende hydrert med denne slitesterke, men lette vannflasken på 400 ml, laget av RCS-sertifisert resirkulert rustfritt stål med en matt finish. Den perfekte følgesvennen for sport, dagsturer eller kontoret. Den enkeltveggede Oregon flasken har et påskrubart lokk, og har nok plass til å plassere alle typer logoer. Fest den påmonterte karabinkroken (ikke egnet for klatring) sikkert til en veske for å unngå å miste den.
0,71 kg
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 43,00 | 42,00 | 41,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 10087101 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 62 |
| CO2-avtrykk | 0,71 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 91% RCS sertifisert resirkulert rustfritt stål, 10% PP plast |
| Diameter | 6,6cm |
| Størrelse | 17,6 x 6,6 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 36x70x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159718659 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiRCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 12036 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |